Blacharnia i Lakiernia

Białystok - Krupniki 25
e-mail : szkody@topauto.com.pl
Tel 24H : 608 684 699

Godz. Otwarcia :
Pon. - Pt. - 8:17
Sob. - nieczynne

Stłuczki i wypadki się zdarzają. Jeżeli już do nich dojdzie, nie ma lepszego miejsca na naprawę niż Autoryzowany Serwis. Wszyscy pracownicy naszych Autoryzowanych Serwisów to wysoce wykwalifikowani specjaliści, używający do napraw oryginalnych części Dzięki temu masz pewność, że Twoje auto zachowa wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu oraz będzie Ci służyło przez długi czas. Autoryzowane Serwis Blacharsko Lakierniczy TOP AUTO świadczy swoje usługi w oparciu o najwyższe standardy jakości obejmujące cały proces naprawy: począwszy od wyposażenia warsztatu poprzez odpowiedni program szkoleń, wysokie kwalifikacje oraz duże doświadczenie naszego personelu. Oczywiście Twój ubezpieczyciel nie musi rekomendować Autoryzowanego Serwisu jako miejsca naprawy Twojego samochody, jednak pamiętaj, że to Ty dokonujesz ostatecznego wyboru.


Upewnij się, że Twój ubezpieczyciel został poinformowany o wyborze Autoryzowanego Serwisu Blacharsko Lakierniczego TOP AUTO jako miejsca naprawy Twojego Auta.

Od samego początku procesu naprawy Twój samochód trafia w ręce przeszkolonych techników
Autoryzowany Serwis Blacharsko Lakierniczy TOP AUTO używają specjalnego sprzętu i wystandaryzowanych sposobów napraw
Do napraw używane są oryginalne części , na które udzielana jest 2-letnia gwarancja
Oferujemy wygodny i elastyczny sposób wyceny naprawy
Pomożemy w zorganizowaniu transportu z punktu serwisowego lub zapewnimy samochód zastępczy
Będziesz stale informowany o postępach w naprawie Twojego samochodu

Serwis Blacharsko Lakierniczy jest największą jednostką tego typu w naszym regionie. Posiadamy halę naprawczą o powierzchni 800m2 w pełni wyposażoną do napraw aut. Posiadamy autoryzację do następujących marek : Opel, Chevrolet, Saab, Isuzu, VW Samochody Użytkowe, Skoda, Volvo, Hyundai. Dla Klientów Oferujmy auta zastępcze, których posiadamy 25 szt Klasy A B I C. Wszystkie auta sa nowe, których wiek nie przekracza 3 lata, a przebieg 100 tys. Posiadamy na wyposażeniu dwa holowniki w tym jdene z platformą wysuwaną. Holujemy auta z odlegosci do 250 km od Bialegostku. Mamy podpisane umowy co do likwidacji szkod z firmami ubezpieczeniowymi. Naszymi klientami są klienci indywidualni oraz wynajmy długoterminowe z którymi mamy podpisane umowy.