SAAB logo TOP AUTO - autoryzowany serwis Saab

Części

Zastosowanie oryginalnych części zamiennych, to gwarancja bezpiecznego i przyjemnego podróżowania samochodem Saab.

Nasz sklep oferuje Państwu:

Oryginalne części Saab objęte gwarancją
Oryginalne akcesoria samochodowe oraz wyposażenie dodatkowe, między innymi:
  - bagażniki
  - opony
  - radioodtwarzacze
  - alarmy i systemy zabezpieczeń
  - haki holownicze
  - części tuningowe
Szybkie terminy realizacji zamówień
Montaż wyposażenia dodatkowego i akcesoriów

Na stanie magazynu posiadamy wiele różnych pozycji numerów katalogowych, które dostosowaliśmy do potrzeb klientów indywidualnych, firm, warsztatów blacharskich, mechanicznych oraz sklepów motoryzacyjnych.

Dla firm stale współpracujących przewidzieliśmy dogodne warunki płatności i stosowne upusty.

Jeśli chcecie Państwo zakupić części zamienne do samochodu lub zapytać o akcesoria dodatkowe, prosimy wypełnić formularz.

Aby wysłać zgłoszenie do Sklepu Części, prosimy o przesłanie nam maila na adres magazyn@topauto.com.pl , zawierającego poniższe informacje:
Marka
Model
Rocznik
Silnik
Przebieg
Kolor
Interesująca część

W treści maila proszę dopisać swoje imię, nazwisko, telefon kontaktowy oraz skopiować i wkleić do treści maila poniższą klauzule*

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez TOP AUTO Andrzej Arefiew, Krupniki 25, 15-641 Białystok, w celach marketingowych prowadzonych z prowadzoną działalnością, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, każdej osobie przysługuje prawo do wglądu oraz zmiany własnych danych osobowych. Firma TOP AUTO zobowiązuje się chronić udostępnione jej dane osobowe i wykorzystywać je tylko do własnych celów marketingowych. Dołączenie tego zapisu do maila umożliwi nam wysłanie Pani/Panu odpowiedzi.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.